Hakkımızda

Hakkımızda

Bu site, iş güvenliği uzmanı Bekir Çavuş tarafından 2016 yılında bu sektördeki ihtiyaçların kaliteli, hızlı ve yeni tasarımlarla karşılanması için kurulmuştur.

Misyon

Biz, isglevhalari.net çalışanları olarak, hepimizin ortak katılımı ve çabaları ile sürekli gelişme ve sürekli öğrenme anlayışı içerisinde müşteri isteklerine, talep edilen teslim sürelerine odaklı çalışarak tüm müşterilerimizi mutlu etmek gayretiyle

- Tasarlanan yeni ürünler,
- Keşfedilen yeni alanlar,
- Mümkün olan en düşük maliyet ile iş güvenliği levhaları sektöründe lider konuma gelmek amacıyla, "GÜVEN", "KALİTE", "HIZ" ve "VERİMLİLİK" ilkelerinden ödün vermeden çalışıyoruz.

Vizyon

Yoğun rekabet şartlarının yaşandığı bu pazarlarda rakiplerden hep bir adım ilerde olmak, kendi alanımızdaki yeniliklere öncülük etmek, kalıcı olmak, en büyükler arasında yer almak, istikrarlı ve kurumsal bir şirkette çalışmak amacıyla;

- Bütün iş süreçlerimizde Toplam Kalite Yaklaşımı ile hareket etmek,
- Dünya Kalite Standartlarına uygun üretim ve tasarımlar ortaya çıkartmak,
- Müşteri isteklerini doğru algılamak ve tam olarak karşılamak,
- Zamanında teslim yapmak,
- En düşük maliyetle, en yüksek verimliliği sağlamak,
- Yönetici ve çalışanıyla beraber belirlenen ortak hedeflere ulaşmak azmi ve kararlılığını hep taşımak,
- Sürekli iyileştirmeler ile işimizi ve kendimizi geliştirmek ve
- Her çalışanımıza kendi sorumluluk alanında sürekli eğitim ile uzmanlık kazandırmak, şirketimizin temel amaçlarıdır. Bizim için müşteri memnuniyeti sunulan hizmet kalitesi kadar önemlidir.